Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Bałtycka

Bałtycka, Rowy, pomorskie

  • 829 000 zł
  • 73 m²
  • 11 356,16 zł/m²

Zdjęcie

Anna Krawiczyńsk...

Skontaktuj się

Dom, ul. Bałtycka

Bałtycka, Rowy, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

829 000 zł

73 m²

11 356,16 zł/m²

Dom, ul. Bałtycka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

829 000 zł 73 m² 11 356,16 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
246 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

246 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 829 000 zł (11 356,16 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 73 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 246 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: ogrzewanie: kominek
  • Źródło: biuro nieruchomości: Innova House, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 300/5403/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 73m2 położony w jednej z najbardziej urokliwych nadmorskich miejscowości Rowy, ul. Bałtycka.
Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o powierzchni 246m2 z zadbanym ogrodem, który zapewnia idealne miejsce do wypoczynku, relaksu oraz rodzinnych spotkań. Dom został funkcjonalnie zaprojektowany i doskonale sprawdzi się zarówno jako całoroczny, wakacyjna rezydencja, jak i inwestycja pod wynajem turystyczny. (...)

Agent

Anna Krawiczyńska

734 469...

734 469 988

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

734 469...

734 469 988

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości